Logowanie

Szybka naprawa, tego co od dawna zepsute

Po Zdrowie Do Polski!

“Ślachetne zdrowie,

Nikt się nie dowie,

Jako smakujesz,

Aż się zepsujesz.”

Jan Kochanowski, fraszka Na Zdrowie

 

Witaj Drogi Internauto,

Nazywam się Wojciech Wrona. Niniejszym artykułem rozpoczynam serię publikacji w temacie podróży i dobrego życia.

Dzisiaj po zdrowie chciałbym zabrać Cię w podróż do Polski.  

Dlaczego ja? 

W dwa tygodnie pozbyłem się 12 lbs (5.5kg) tkanki tłuszczowej, a w przeciągu następnych dwóch miesięcy pozbyłem się kolejnych 44 lbs (20kg). Szybko odzyskałem siłę, energię, polepszyłem sprawność ruchową, a życie osobiste i zawodowe nabrało nowej dynamiki. 

Większość dorosłego życia spędziłem na emigracji, której początki miały miejsce w 1993 roku w Toronto. Na codzień zajmuję się prowadzeniem biznesu, długimi godzinami zwykłem przesiadywać przed komputerem, wiele podróżuję. W okresie minionych dwudziestu lat udało mi się zbudować działalność międzynarodową, spełnić większość marzeń z okresu dzieciństwa, dojrzewania i wieku dorosłego. Prawie udało mi się uzyskać life-work balance. Życie w komforcie i dobrobycie na Zachodzie, często przemieszane z dawkami większego lub mniejszego stresu związanego z prowadzeniem własnego biznesu, po latach odłożyło się w tkance tłuszczowej. Wyniki badań okresowych udowodniły ten dobrobyt i stały się dla mnie sygnałem do zmiany stylu życia. Kto z nas nie słyszał o wysokim (złym) cholesterolu? Trójglicerydach? Cukrze (glukozie) we krwi? Jak wielu z nas spożywa/ło alkohol? Jak wielu z nas lubuje/lubowało się w słodkościach, wypiekach, domowych przysmakach? Ja już zmieniłem swoje życie. Teraz chciałbym być dobrym przykładem dla Ciebie.

Dlaczego zabrać w podróż? 

Jak wiele razy próbowałaś/próbowałeś zmienić coś w swoim życiu? Polepszyć nawyki żywieniowe, ograniczyć spożywanie dużych ilości pokarmu? Ile razy zabierałeś się za dietę, rozpoczynałaś Nowy Rok od mocnego postanowienia wejścia na zdrową ścieżkę życia? Jak wiele razy udawało Ci się? Jak długo trwał Twój sukces? Zapewne mamy wiele wspólnego. Zarówno Twoje jak i moje postanowienia zmian niejednokrotnie legły w gruzach. 

Z perspektywy własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że niejednokrotnie negatywnym wpływem na utrzymanie ciągu zdrowych poczynań było najbliższe środowisko i otoczenie. Czyli miejsce zamieszkania i prowadzenia biznesu. Oderwanie się i zmiana miejsca pozwala spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Podczas podróży do miejsca odległego, położonego z dala od dotychczasowych wpływów udało mi się uzyskać długoterminowy sukces, który trwa!

Dlaczego do Polski?

45 uzdrowisk - fabryk zdrowia. Sprawiasz sobie najwspanialszy prezent, jaki tylko możesz: luksusowe wakacje dla zdrowia. Oddajesz się opiece najlepszych polskich specjalistów za frakcję cenową tego, co przez lata wydajesz na Zachodzie na podtrzymanie zdrowia lub pocieszanie własnego ego.

… i ja tak zrobiłem. Podczas jednej z podróży do Polski postanowiłem efektywnie wykorzystać mój ograniczony czas tylko dla siebie, własnego dobra i zdrowia. 

Zdecydowałem zrobić coś odmiennego w stosunku, do moich dotychczasowych prób i błędów opieranych na dobrych radach i wszelkich mądrościach, o których wiedziałem, pamiętałem, lecz… nie potrafiłem na ich podstawie osiągnąć długoterminowego sukcesu. 

Decyzja zapadła podczas pobytu w Polsce: skorzystam z dobrodziejstw natury i wielowiekowego dorobku polskich uzdrowisk! Pomyślałem.

Wachlarz ofert przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jak wybrać tę najlepszą dla mnie?

Jak odzyskać energię, dobre samopoczucie, sprawność fizyczną i poprawić wyniki badań? W krótkim czasie i skutecznie?

ODCHUDZANIE - to jest to!

Wszelkie negatywne aspekty zdrowotne okazały się być wynikiem mojej otyłości. Przez lata odkładałem dobrobyt w tkankę tłuszczową. Nieskuteczne i bezcelowe w przeszłości okazały się dla mnie doraźne działania, w tym leczenia podczas, kiedy główna przyczyna - otyłość - nie została odsunięta. Stwierdziłem, że najwyższa pora zrobić to, o czym od dawna przemawiało do mnie najbliższe otoczenie i rodzina. Zrzucić balast czyli zbędne kilogramy.

Research skupił się na mojej głównej bolączce: otyłości.

Wykładnikiem przy analizie ofert polskich uzdrowisk był dla mnie luksus połączony z kompleksową, pakietową ofertą. Tzw. Full Package. Płacę, jadę, korzystam, uczę się, wracam do domu zdrowy i zadowolony. W krótkim czasie znacznie poprawiam swoją kondycję i uczę się żyć zdrowo. 

Udało się! 

Według mnie znalazłem najlepsze miejsce w Polsce, w którym skutecznie odchudziłem się i poprawiłem wyniki badań, nabrałem sprawności fizycznej, odzyskałem energię i nauczyłem DOBREGO ŻYCIA. Sukces trwa.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany skutecznym odchudzeniem się podczas następnej podróży do Polski, napisz do mnie email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: (416) 588-5855.

Następny artykuł: Jak i gdzie SKUTECZNIE odchudzić się podczas podróży do Polski? Zapraszam Cię do lektury mojego Bloga.

 

YouTube https://youtu.be/V2HOr4qg4Pw

Ostatnio zmieniany%AM, %01 %119 %2017 %01:%października

4°C

Ciechocinek, Poland

Mostly Cloudy

Humidity: 75%

Wind: 16.09 km/h

  • 20 Mar 2016 6°C 3°C
  • 21 Mar 2016 8°C 2°C