Logowanie

Luksusowe Wczasy Odchudzające

W dwa tygodnie pozbyłem się 12 lbs (5.5kg) tkanki tłuszczowej, a w przeciągu następnych dwóch miesięcy pozbyłem się kolejnych 44 lbs (20kg). Szybko odzyskałem siłę, energię, polepszyłem sprawność ruchową, a życie osobiste i zawodowe nabrało nowej dynamiki. - Wojtek

   

Turnus Luksusowych Wczasów Odchudzających obejmuje:

1. Zakwaterowanie w luksusowym obiekcie w pokojach 1-OSOBOWYCH z prywatną łazienką i bezpłatnym dostępem do szybkiego internetu bezprzewodowego WiFi.

2. Wszystkie opłaty hotelowe i napiwki, opłaty bagażowe i lokalne podatki.

3. Wyżywienie: 5 posiłków dziennie - dieta o niskim indeksie glikemicznym. Pobyt rozpoczyna się od podwieczorku w dniu przyjazdu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

4. Badanie lekarskie rozpoczynające i podsumowujące pobyt.

5. Indywidualna konsultacja z dietetykiem.

6. Badanie składu ciała BIA - dwa razy w trakcie pobytu.

7. Edukacja dietetyczna.

8. Psychoterapia grupowa/indywidualna. 10 godzin zajęć grupowych, indywidualne w zależności od decyzji psychoterapeuty).

9. Badania laboratoryjne na początku pobytu: Kreatynina, CRP, Morfologia, TSH oraz dwukrotnie w czasie pobytu badania: Lipidogram i Glikemia.

10. Pakiet zabiegów:

a.              Aqua Aerobic - 30 minut dziennie od poniedziałku do soboty

b.              Nordic Walking - 45 minut dziennie od poniedziałku do soboty

c.              Siłownia - 45 minut dziennie od poniedziałku do soboty

d.              Fat Burning - 45 minut dwa razy w tygodniu

e.              Latino Aerobic - 45 minut dwa razy w tygodniu

f.               Salsa lub Cza-Cza - 45 minut dwa razy w tygodniu

g.              Bicze szkockie lub masaż wodny na sucho HydroJet lub masaż na macie wibracyjnej

h.              dwa razy w trakcie pobytu

i.               VIP Line na brzuch lub masaż twarzy - raz w trakcie pobytu

j.               Caracalla - masaż podwodny z koloroterapią - raz w trakcie pobytu.

 

11. Dwa spotkania ze stylistą - analiza kolorystyczna i analiza sylwetki.

12. Wstęp do Zespołu Wellness & SPA do BEZ LIMITU

Basen wewnętrzny całoroczny zewnętrzny z atrakcjami takimi jak: masaż karku, stóp, ścienne, leżanka i ławka powietrzna, gejzer, ściana wodna, przeciwprąd, zespół saun, zespół łaźni oraz wstęp do Kryształowej Komnaty Solnej do 45 min. co drugi dzień.

13. Wstęp na imprezy kulturalno-rozrywkowe organizowane przez Klinikę.

*14. Możliwy odbiór na lotnisku i transfer do uzdrowiska, jak i dowóz na lotnisko. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych skutecznym odchudzaniem do udziału w 14-dniowych turnusach odchudzających. Program turnusu opracowany został przez specjalistów z zakresu dietetyki i fizjoterapii.

Turnusy odchudzające w Klinice przeznaczone są dla osób z nadwagą i z otyłością w pełni wydolnych fizycznie. Osoby z problemami kardiologicznymi oraz nie w pełni sprawne ruchowo będą miały rozszerzoną diagnostykę (np. EKG, analizę ruchu) i indywidualnie dobrane zabiegi.

Realizacja turnusu odbywa się pod ścisłą kontrolą lekarzy specjalistów. Przestrzeganie ścisłego rygoru programu turnusu gwarantuje osiągnięcie planowanego efektu odchudzania.

 

UWAGA:

* LICZBA MIEJSC W KAŻDYM TURNUSIE JEST OGRANICZONA.

 

Szczegóły oferty:

W realizacji tego celu wykorzystuje się:

 

1. Leczenie Dietetyczne

2. Program zabiegowy

3. Edukacja, psychoterapia, wizaż

4. Badania dodatkowe

 

 

1. Leczenie Dietetyczne

Dieta niskokaloryczna, stosowana w ramach turnusów odchudzających, jest zbilansowana pod względem zaopatrzenia we wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz oparta na zaleceniach diet o niskim indeksie glikemicznym.

 • Obfituje w warzywa i wysokiej jakości produkty białkowe.
 • Węglowodany stosowane są z ograniczeniem do produktów zawierających duże ilości błonnika pokarmowego, charakteryzujących się wolniejszą przyswajalnością glukozy.
 • Tłuszcze zwierzęce, zawierające duże ilości cholesterolu zastąpiono w miarę możliwości, tłuszczami roślinnymi oraz z ryb morskich, które obfitują w dobroczynne kwasy Omega 3 i witaminę D.

W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki główne (śniadanie, obiad, kolacja) oraz dwie przekąski (II śniadanie, podwieczorek) do wyboru z 2-3 zestawów. Dbamy o to aby były one smaczne i estetycznie podane.

Kaloryczność diety wynosi 1200 kcal dla kobiet i 1400 kcal dla mężczyzn, dzięki czemu przewidywany jest ubytek masy ciała 1-2 kg tygodniowo, bez następującego efektu jojo.

Dzięki zajęciom edukacyjnym, konsultacjom dietetycznym i jadłospisom - 2 tygodniowym, które Państwo otrzymacie przy wyjeździe, będziecie dobrze przygotowani do prowadzenia zdrowego żywienia i dalszego odchudzania po powrocie do domu.

 

2. Program zabiegowy

Aby zwiększyć Państwa aktywność fizyczną i poprawić ogólną sprawność proponujemy bardzo atrakcyjny zestaw zabiegów pozwalający z przyjemnością i uśmiechem na twarzy zgubić zbędne kilogramy:

 • Aerobic w basenie,
 • Nordic Walking
 • Ćwiczenia na przyrządach
 • Ćwiczenia aerobowe przy muzyce (latino, salsa)
 • Ćwiczenia poprawiające sylwetkę -"płaski brzuch, jędrne pośladki"
 • Zajęcia Fat Burning

 

Zabiegi estetyczne

Jak ważna jest jędrna skóra, pozbawiona cellulitu wie każda osoba zmagająca się z nadwagą. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zabiegów dodatkowych w cenach promocyjnych:

 

1. Zabiegi modelujące sylwetkę:

 • Vip-Line (rodzaj elektronicznego fitnessu, podczas którego mięśnie stymulowane miejscowo, pobierają energię z okolicznych tkanek spalając tłuszcz)
 • Tri- Active (masaż z podciśnieniem, stymulacja laserowa, krioterapia)

2. Zabiegi pielęgnacyjne ujędrniające skórę i przeciw cellulitowe

 • guam (z wykorzystaniem alg i morskiego błota z dodatkiem olejków eterycznych)
 • okłady z zieloną kawą
 • okłady borowinowe
 • ujędrniający peeling ciała

 

3. Edukacja żywieniowa, Psychoterapia, Wizaż

Edukacja żywieniowa

Aby utrzymać efekty, które Państwo uzyskacie podczas odchudzania, niezbędna jest kontynuacja zdrowego stylu życia. Pomoże w tym seria wykładów dotyczących istoty otyłości, jej przyczyn i powikłań, możliwości leczenia dietetycznego, z omówieniem diet zalecanych przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością, wraz z praktyczną nauką układania jadłospisów.

 

Psychoterapia

Jest rzeczą oczywistą, że sama wiedza dotycząca zdrowego stylu życia nie wystarczy, aby wprowadzić zmiany w sposobie żywienia i zwiększyć swą aktywność fizyczną. Potrzebna jest odpowiednia motywacja, umiejętność wytrwania w postanowieniu, radzenia sobie z pokusami. W tym pomoże Państwu seria spotkań zespołowych i indywidualnych z psychologiem.

Istnieje także możliwość skorzystania z dodatkowych terapii po zakończeniu turnusu.

 

Wizaż

Każda osoba, bez względu na sylwetkę ma atuty urody, które należy uwydatnić oraz pewne mankamenty, które można zatuszować. Poprzez odpowiedni makijaż, dobór kolorów, sposób ubierania się i poruszania można skutecznie uatrakcyjnić swój wygląd. Pomoże w tym cykl spotkań grupowych i indywidualnych z wizażystką.

 

4. Badania dodatkowe

Podczas pobytu w ramach turnusu odchudzającego oferujemy Państwu wykonanie badań dodatkowych, mających na celu ocenę:

 • metabolizmu (lipidogram, glukoza w surowicy krwi, TSH)
 • obecności stanu zapalnego (OB, CRP) który wg najnowszych badań może być odpowiedzialny za tendencję do nadwagi i skłaniać do rozwinięcia się zespołu metabolicznego,
 • wątroby pod względem stłuszczenia oraz innych narządów (bad. USG jamy brzusznej)
 • składu ciała (badanie impedancji bioelektrycznej) oraz jego zmiany podczas procesu odchudzania.
 • masy ciała i ciśnienia tętniczego.

Ponadto proponujemy indywidualną konsultację dietetyczną oraz w razie potrzeby konsultacje: diabetologiczną, kardiologiczną i reumatologiczną przeprowadzone przez lekarzy specjalistów w danej dziedzinie.

 

5. Rezultaty

Pacjenci, którzy brali udział w dotychczasowych turnusach odchudzających uzyskiwali następujące wyniki:

 • średni ubytek masy ciała wynosił 3,5 kg (maksymalnie 7,5 kg) i co ważne dotyczył przede wszystkim tkanki tłuszczowej średnio 2,7kg (maksymalnie 5kg), przy nieznacznej utracie tkanki mięśniowej, średnio 0,02 kg (maksymalnie 1,0 kg)
 • średni spadek poziomu cholesterolu całkowitego we krwi wynosił 34,1 mg/dl , przy znaczącym spadku „złego” cholesterolu LDL o 25,6 mg/dl i niewielkim spadku „dobrego” cholesterolu o 4,1 mg/dl. Wyraźnie obniżył się poziom trójglicerydów , średnio o 39 mg/dl i glukozy we krwi średnio o 8 mg/dl.

  

PO WIĘCEJ INFORMACJI I REZERWACJĘ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmieniany%PM, %29 %768 %2018 %17:%marca

4°C

Ciechocinek, Poland

Mostly Cloudy

Humidity: 75%

Wind: 16.09 km/h

 • 20 Mar 2016 6°C 3°C
 • 21 Mar 2016 8°C 2°C